اعلام نتایج بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان دکتری بدون آزمون استعداددرخشان سال 1403

اعلام نتایج بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان دکتری بدون آزمون استعداددرخشان سال 1403


 

اطلاعیه اعلام نتایج بررسی اولیه پذیرش دانشجویان استعداددرخشان در دوره دکتری Ph.D سال تحصیلی ۱۴۰۴- ۱۴۰۳

نتیجه بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه تهران اعلام شد. اطلاعات تکمیلی در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس https://academics.ut.ac.ir/fa/news درج گردید.

به اطلاع متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۴- ۱۴۰۳ که فرم ثبت نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده‌اند، می‌رساند؛ برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه فوق ایجاد کرده‌اند؛ وارد سامانه مذکور شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند:

۱- داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه" مشروط" اعلام شده است برای مصاحبه دعوت شده‌اند و فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارکی که تأیید نشده و در قسمت توضیحات دلایل آن ذکر شده است در بازه زمانی اعلامی تا زمان مصاحبه اقدام نمایند.

۲- داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه" عدم تأیید" اعلام شده است، بر اساس ضوابط و مقررات درج شده در شیوه نامه؛ حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده‌اند و از فهرست داوطلبان واجد شرایط حذف گردیدند. (دلایل آن در توضیحات قید شده و قابل ملاحظه است)

*لازم به ذکر است متقاضیان واجد شرایطی که به مصاحبه دعوت شده‌اند، بایستی در تاریخ 15 و ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ به سامانه بهستان مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک و رفع نواقص یا افزودن مستندات جدید اقدام فرمایند. بدیهی است در صورت عدم رفع نواقص؛ مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه نخواهند بود.

۳- کلیه دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی که در سامانه این دانشگاه ثبت نام نموده‌اند، لازم است جهت اطلاع از زمان دقیق و مکان برگزاری مصاحبه تخصصی و مدارک مورد نیاز به سایت دانشکده مربوطه مراجعه نمایند و یا با اداره آموزش آن دانشکده تماس بگیرند.

۴- در صورت فراموشی شناسه کاربری و یا رمز عبور از طریق درگاه بازیابی کلمه عبور داوطلبان آزمون در صفحه اصلی سامانه بهستان ، اقدام و یا از طریق آدرس sd.ut.ac.ir پیگیری فرمایند.

*برگزاری مصاحبه تخصصی در دانشگاه تهران الزاما به صورت حضوری می‌باشد.

 

نتایج بررسی اولیه

معاونت آموزشی دانشگاه تهران